Łuków, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

ŁukÓw

Szukasz pracy? Skutecznie porozumiewasz się z ludźmi? Dbasz o terminowość wykonywanych zadań? Jeśli tak - zgłoś się do nas! MARKA S.A. ogólnopolska, notowana na Giełdzie i dynamicznie rozwijająca się Firma z branży finansowej, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych, zatrudni Przedstawicieli Handlowych.

Jakie są obowiązki?

- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
- pozyskiwanie nowych Klientów i rozwijanie trwałych relacji z dotychczasowymi
- budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Czego oczekujemy?

- odpowiedzialności i rzetelności
- samodzielności i zaangażowania
- łatwości nawiązywania kontaktów
- dobrej organizacja pracy
- chęci uczenia się i osiągania celów
- niekaralności

Co oferujemy?

- atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające indywidualne osiągnięcia i zaangażowanie
- elastyczne godziny pracy i możliwość pogodzenia pracy w MARKA S.A. z obecnym zatrudnieniem
- profesjonalny system szkoleń
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- pracę w ogólnopolskiej, notowanej na Giełdzie Firmie

SZANOWNY KANDYDACIE! Nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej - szkolimy od podstaw.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Listopad, 2012  22:19

Identyfikator: 424152

Wyświetleń: 4060