Łuków, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Gdańsk

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zadania na stanowisku:
-telefoniczna obsługa stałych/nowych klientów firmy,
-w zależności od obsługiwanego projektu: sprzedaż usług, realizacja kampanii informacyjnych, odświeżanie pakietów.
Wymagania:
-wykształcenie min. średnie (mile widziani uczniowie/ studenci),
-dyspozycyjność przynajmniej 20 h/tydzień,
-władanie czystą polszczyzną oraz poprawna dykcja,
-umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
-pracę na różnych projektach m.in. telefonia komórkowa, ubezpieczenia,
-wynagrodzenie z możliwością uzyskania dodatkowych bonusów pieniężnych,(na start 12zł/godzinę)
-elastyczne godziny pracy,
-pakiet szkoleń podnoszących na bieżąco umiejętności pracownika,
-przyjazną atmosferę w pracy.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Wrzesien, 2016  13:39

Identyfikator: 593864

Wyświetleń: 3165