Łuków, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Menadżer ds. Sprzedaży

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych Klientów na usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, obsługi księgowej, projektowania wnętrz oraz działań reklamowych
- określanie niezbędnych działań promocyjnych i marketingowych oraz nadzór nad ich realizacją
- przeprowadzanie badań rynku
- przygotowywanie i modernizowanie ofert
- osobista prezentacja usług

Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami
- doświadczenie w sprzedaży, handlu i marketingu
- dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i wieczornych
- miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
- pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- własny samochód

W zamian oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie)
- bezpłatne lekcje języka angielskiego
- bezpłatną opiekę medyczną w Przychodni Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
- elastyczny, zadaniowy czas pracy
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w profesjonalnym zespole

CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na e-mail: menadzer.sprzedazy@atrium21.pl/
Zawsze aktualne oferty pracy znajdą Państwo na stronie firmy Atrium 21 Sp. z o.o.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Listopad, 2013  11:17

Identyfikator: 487887

Wyświetleń: 4662