Łuków, Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży

Piła

Firma konsultingowa prowadzi rekrutację na rzecz nowej sieci punktów optycznych- firmy Eyelab, której celem jest wprowadzanie na rynek szerokiego asortymentu produktów z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. W związku z prężnym rozwojem marki poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska:
&#8226; Sprzedaż produktów optycznych oraz akcesoriów
&#8226; Dbałość o ekspozycję
&#8226; Doradzanie klientom w wyborze produktów
&#8226; Kompleksowa obsługi zamówień na linii klient - dostawca
&#8226; Realizacja planów jakościowych i ilościowych firmy
&#8226; Dbałość o utrzymywanie zapasów oraz przyjmowanie dostaw
&#8226; Obsługa posprzedażowa / Reklamacje
&#8226; Sporządzanie raportów kasowych
&#8226; Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta

Wymagania:
&#8226; Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży produktów optycznych
&#8226; Wykształcenie min. średnie
&#8226; Obsługa aparatury optycznej (Dioptromierz i Pupilometr)
&#8226; Umiejętność nawiązywania relacji z klientem
&#8226; Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
&#8226; Znajomość języków (angielski, niemiecki) będzie dodatkowym atutem

Oferta:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Szkolenia podnoszące kompetencje personelu
&#8226; Pakiet socjalny dla personelu
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem motywacyjnym
&#8226; Praca w dynamicznym i doświadczonym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: oliwia.lopusiewicz@touchpoint.pl/ w tytule maila wpisując: SO/ Piła

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłane aplikacje nie podlegają zwrotowi.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Touch Point Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 02 Lipiec, 2015  11:00

Identyfikator: 553913

Wyświetleń: 3012